Kdo jsme?

TJ Miroslav má celkem 5 oddílů. Největší základnu tvoří Národní hazená (ml. žačky, st. žačky, dorostenky). Všichni členové jsou registrovaní sportovci a hrají soutěž "Jihomoravský přebor".

Další sportovní oddíly jsou již jen rekreační sporty a to: Basketbal (žáci + žačky, dospělí), dále je možnost si rekreačně zahrát v pánském kolektivu florbal, zacvičit na bradlech, kruzích a dalším nářadí nebo se zapotit u cvičení pro dámy formou kruhového tréninku nebo aerobiku.

Přihláška do TJ Miroslav

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE , nebo ji získat od zástupce jednotlivých oddílů.

Město Miroslav - sponzor & partner TJ Miroslav

Sport má v Miroslavi jednoznačně zelenou. Každoročně plynou z městské pokladny do tělovýchovné jednoty i sportovních akcí nemalé finanční prostředky. Cílem je vytvořit podmínky pro dlouhodobý rozvoj sportovních aktivit ve městě. Každý rok město podporuje žákovské týmy při účastech vrcholných turnajů po celé republice. Díky finanční podpoře města, mohl v roce 2016 uspořádat oddíl národní házené celorepublikový turnaj Pohár ČR.

Členské příspěvky

Výše členských příspěvků:

Děti do 18 let     - 300 Kč  / kalendářní rok

Ostatní                - 500 Kč / kalendářní rok

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ

Všichni členové TJ Miroslav, z.s. jsou pojištěni od 1.2.2019 úrazovým pojištěním prostřednictvím pojišťovny VZP, a.s.. Pojištění se vztahuje na všechny účastníky akcí pořádaných subjekty sdruženými v ČUS. Příkladem akcí jsou: sportovní utkání, tréninky, náborové a propagační akce, ale i doprava na tyto akce

Návod k nahlášení události naleznete na stránkách ČUS.

TJ Miroslav, z.s.

Mlýnská 629/18