Kdo jsme?

TJ Miroslav má celkem 6 oddílů. Největší základnu tvoří Národní hazená (ml. žačky, st. žačky, ženy). Všechny oddíly hrají závodně "Jihomoravský přebor".  Stolní tenis má aktuálně nejmenší členskou základu a to pouze v dospělé kategorii, soutěží v "Regionálním přeboru družstev mužů".

Další sportovní oddíly jsou již jen rekreační sporty a to: Basketbal (žáci + žačky, dospělí), dále je možnost si rekreačně zahrát v pánském kolektivu florbal, zacvičit na bradlech, kruzích a dalším nářadí nebo se zapotit u cvičení pro dámy formou aerobiku.

Od září 2016 se od TJ Miroslav odtrhl tým stolního tenisu.

Přihláška do TJ Miroslav

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE , nebo ji získat od zástupce jednotlivých oddílů.

Město Miroslav - sponzor & partner TJ Miroslav

Sport má v Miroslavi jednoznačně zelenou. Každoročně plynou z městské pokladny do tělovýchovné jednoty i sportovních akcí nemalé finanční prostředky. Cílem je vytvořit podmínky pro dlouhodobý rozvoj sportovních aktivit ve městě. Každý rok město podporuje žákovské týmy při účastech vrcholných turnajů po celé republice. Díky finanční podpoře města, mohl v roce 2016 uspořádat oddíl národní házené celorepublikový turnaj Pohár ČR.

Členské příspěvky

Výše členských příspěvků:

Děti do 18 let     - 300 Kč  / kalendářní rok

Ostatní                - 500 Kč / kalendářní rok

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ

Všichni členové TJ Miroslav, z.s. jsou pojištěni úrazovým pojištěním prostřednictvím pojišťovny Kooperativa, a.s. Smlouva č. 4950050842 je platná od 1. ledna 2017 s automatickou prolongací. Pojištění se vztahuje na všechny účastníky akcí pořádaných subjekty sdruženými v ČUS. Příkladem akcí jsou: sportovní utkání, tréninky, náborové a propagační akce, ale i doprava na tyto akce

Návod k nahlášení události naleznete na stránkách ČUS.

Formluláře jsou k vyzvednutí u Evy Opálkové.

TJ Miroslav, z.s.

Mlýnská 629/18