20.12.2018 11:20

Výměna oken v tělocvičně

Jistě jste zaznamenali, že na sklonku letních prázdnin v tělocvičně TJ Miroslav probíhala výměna oken.  Již dlouho byla okna tělocvičny v tristním stavu, a proto jsme rádi, že se nám tato výměna s finančním příspěvkem města podařila. Výměnu realizovala firma HaM okna Kuchařovice. Na výměnu oken navazovala oprava parket, výměna osvětlení a výmalba objektu. Po více jak 25 letech byla v tělocvičně provedena rozsáhlejší renovace a my věříme, že díky naší spolupráci budou tréninkové hodiny pro všechny sportovce příjemnější. Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se účastnili úklidu tělocvičny, podlepování nářadí a přidělávání sítí na okna. Na podrobnější průběh se můžete podívat v naší fotogalerii.

—————

Zpět


Kontakt

TJ Miroslav, z.s.

Mlýnská 629/18
671 72 Miroslav


IČ: 44026811