15.11.2019 10:16

Sportovec roku 2019

Blíží se konec roku a s ním je opět spuštěno hlasování o nejlepším sportovci, trenérovi nebo sportovní akci.

Cílem ankety, která se koná pravidelně, je zviditelnit mimořádné sportovní výsledky a výkony dosažené v uplynulém roce sportovci startujícími za kluby a oddíly se sídlem v našem okrese. Nominace navrhuje široká veřejnost a sportovce v jednotlivých kategoriích následně vybírá komise, která je složená z osobností ze sportovního prostředí a zástupců médií.

Proto prosím neváhejte a pokud byste rádi viděli na stupních vítězů někoho z TJ Miroslav, posílejte hlasy na: https://www.sportovecjmk.cz/sportovec-okresu a vyberte okres a kategorii, která je vám nejbližší.

 

V letošním roce jsme byli pořadatelé Poháru ČR v národní házené, kategorie mladší žačky a celou akci hodnotíme nejen my, velice pozitivně. Budeme rádi, když vaše volba posílání hlasů padne na akci PČR.

Tip jak formulář vyplnit se můžete podívat  na přiloženém obrázku.

Hlasovat můžete až do poloviny ledna 2020. Všem kdo pro naši akci hlasuje děkujeme!!!

 

 

VZOR FORMULÁŘE

.

 

—————

Zpět


Kontakt

TJ Miroslav, z.s.

Mlýnská 629/18
671 72 Miroslav


IČ: 44026811