Kdo jsme?

TJ Miroslav má celkem 4 oddíly. Největší základnu tvoří Národní hazená (přípravka, ml. žačky, st. žačky, ženy). Všichni členové jsou registrovaní sportovci ve Svazu národní házené a hrají oficiální soutěž Jihomoravský oblastní přebor. Pro děti předškolního věku jsme otevřeli kroužek Pohybovky, kde se děti učí základním sportovním pohybům a návykům.

Další sportovní oddíly jsou již jen rekreační sporty pro dospělé a to florbal, funkční a kruhový trénink, nohejbal.

Přihláška do TJ Miroslav

Přihlášku si můžete stáhno ut ZDE, nebo ji získat od zástupce jednotlivých oddílů. Současně k přihlášce je nutné vyplnit i souhlas GDPR ZDE.

Město Miroslav - sponzor & partner TJ Miroslav

Sport má v Miroslavi jednoznačně zelenou. Každoročně plynou z městské pokladny do TJ i sportovních akcí nemalé finanční prostředky. Cílem je vytvořit podmínky pro dlouhodobý rozvoj sportovních aktivit ve městě. Každý rok město podporuje žákovské týmy při účastech vrcholných turnajů po celé republice. Díky finanční podpoře města, mohl v roce 2016 a 2019 uspořádat oddíl národní házené celorepublikový turnaj Pohár ČR.

Členské příspěvky

Výše členských příspěvků:

Děti do 18 let        600 Kč  / kalendářní rok

Ostatní                1.000 Kč / kalendářní rok

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ

Všichni členové TJ Miroslav, z.s. jsou pojištěni od 1.2.2019 úrazovým pojištěním prostřednictvím pojišťovny VZP, a.s.. Pojištění se vztahuje na všechny účastníky akcí pořádaných subjekty sdruženými v ČUS. Příkladem akcí jsou: sportovní utkání, tréninky, náborové a propagační akce, ale i doprava na tyto akce

Návod k nahlášení události naleznete na stránkách ČUS.

TJ Miroslav, z.s.

Mlýnská 629/18